אהבה.
                         

.

 

שלח 🡐

לחלום על אהבה או להיות מאוהב בחלום מציע רגשות חזקים המועברים ממערכת יחסים בחייך. זה פונה למחויבות  שלך עם המצב שלך בחיים ומה שיש לך.  מנגד, ייתכן שהחלום מרמז לך שאינך מקבל מספיק אהבה בחייך. אנחנו באופן טבעי מחפשים את תחושת הקבלה והשייכות.

לחלום על כך שאתה אומר את המילים “אני אוהב אותך” מציע שאתה מוכן לאהבה ורצה לספק אותה. לשמוע  אדם אומר “אני אוהב אותך” מציג שאתה מוכן לקבל אהבה בחייך. אם אתה אומר את הביטוי למשהו ולא מקבל את אותה התגובה, זה מציג חוסר וודאות במערכת היחסים שלך. ייתכן שאתה מרגיש שאתה נותן יותר מאשר מקבל.

לראות זוג מאוהב בחלום או שמציג אהבה אחד לשני מעיד על הצלחה עתידית.

לחלום שחבר קרוב מאוהב בך יכול להיות בנוגע להגשמת המשאלה. ייתכן שפתחת רגשות כלפי אותו אדם ותוהה בקשר לרגשותיו. הדברים המעסיקים אותך מצאו את דרכם לחלומות שלך. לחלופין, ייתכן שהחלום מציע שקבלת תכונות מסוימות באישיותו של החבר ושלבת אותן לתוך אישיותך. לחלום שאתה עושה אהבה בציבור או במקומות שונים מתייחס לבעיה או סוגיה מינית כלשהי. ייתכן שהחלום אומר לך שעליך להביע את עצמך יותר בפתיחות. לחלופין, זה מציג את האבחנה שלך כלפי המיניות שלך  בנוגע לנורמות של החברה.  ייתכן שאתה משנה את דעותיך בנוגע למין, נישואים, אהבה ותפקידים מגדריים.

לחלום שאיבדת אהבה מציג מערכת יחסים אידיאליסטית. אתה מחפש רומנטיקה, ריגוש, וטריות שחסרה לך במערכת היחסים הנוכחית שלך..
                         

.

 

שלח 🡐

אולי יעניין אותך גם

“אני נרדף”

.                         .  phone firstname ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link