בית / חלומות באות א' / “אני עירום”

“אני עירום”.
                         

.

 

שלח 🡐

”אני עירום ! ”
אז אתה ממשיך בשגרת החיים שלך – הולך לבית הספר , מחכה לאוטובוס , קונה בחנות או סתם הולך ברחוב – כאשר פתאום אתה מגלה ששכחת ללבוש מכנסיים או שאתה , תנשום , עירום כביום היוולדך ! לחלום שאתה עירום לחלוטין או באופן חלקי יכול להיות מדאיג , אבל הוא נפוץ מאוד. עירום מסמל מגוון של דברים , בהתאם למצב החיים האמיתי שלך .
עירום מציין פגיעות :
כאשר אתה בלי הבגדים שלך , אתה גם פגיע ביותר . אין שום דבר שאתה יכול להסתתר מאחוריו . לכן החלום עשוי להקביל למצב ער שבו אתה מרגיש חסר אונים או כאשר הורדת את חומות ההגנה שלך לחלוטין . אולי אתה במערכת יחסים שבה אתה שמת את עצמך בסיכון של דחייה .
עירום מציין פחד מחשיפה :
להיות מושפל נוכח ההבנה כי אתה עירום במקום ציבורי עשוי לשקף את הפחד שלך להיחשף ורגשות של בושה . ייתכן שאתה מסתיר משהו וחושש שאחרים יוכלו לראות דרכך. לפיכך , אתם חולם על עצמך עירום !

באופן מטאפורי , בגדים הם אמצעי להסתרה . וזה תלוי בסוג הבגדים שאתה לובש , אתה יכול להסתיר את הזהות שלך או להיות מישהו אחר . אבל בלי הבגדים שלך , הכל בחוץ לעיני כל . אתה נחשף וחשוף מההגנות שלך . לכן חלום העירום שלך עשוי להגיד לך שאתה מנסה להיות מישהו שאתה לא באמת.

עירום מציין חוסר ביטחון:
חלום העירום שלך עשוי גם להצביע על בעיות של חוסר ביטחון . אתה מרגיש שכל העיניים נשואות תמיד עליך – צוחקים עליך , שופטים אותך או מבקרים אותך. .

עירום מציין יהירות :
בכמה חלומות שבהם אתה מוצא את עצמך עירום זה יכול להצביע על היהירות שלך במצב ער מסויים.

עירום מציין תשומת לב :
במקרים מסוימים , לחלום שאתה בעירום מרמז כי אתה מחפש תשומת לב . אתה רוצה לקבל תשומת לב , אבל הולך בשביל זה בדרך הלא נכונה . אתה מושך את תשומת הלב הלא הנכונה לעצמך. .

סיכום:
פעמים רבות, כאשר אתה מבין כי אתה עירום בחלום שלך , נראה שאף אחד אחר לא שם לב . כולם בחלום עסוקים בענייניהם בלי לתת מבט שני על העירום שלך . זה פשוט חוזר ומבהיר כי החששות וחרדות שלך הינן מראה משקפת שלך ; אף אחד לא ישים לב חוץ ממך . ייתכן שאתה מגדיל את המצב ועושה עניין משום דבר.

 .
                         

.

 

שלח 🡐

אולי יעניין אותך גם

“אני נרדף”

.                         .  phone firstname ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link