בית / חלומות באות א' / “אני עף”

“אני עף”.
                         

.

 

שלח 🡐

חלומות תעופה נופלים תחת הקטגוריה שלך חלימה מודעת. חלימה מודעת קוראת כאשר  אתה מבין שאתה חולם ומסוגל לקחת שליטה מסוימת בחלומך. חולמים רבים מתארים את האפשרות לעוף בחלומם כחוויה מהנה ומשחררת.

 

תעופה מציגה שליטה:

אם אתה מעופף בקלות ונהנה מהנוף למטה, זה מציע שאתה שולט לגמרי בתרחיש מסוים בחייך. עלית מעל התרחיש. תעופה בחלום והיכולת לשלוט בתעופה מציגים את תחושת הכוח האישית שלך.

 

תעופה מציגה חופש ייתכן שהחלום מוסר לך מסר ששום דבר אינו בלתי אפשרי, אתה יכול להיות כל דבר ולעשות כל דבר. יכולתך לעוף מציגה תקווה, אפשרויות, מציאות, וחופש ביטוי.  הוא גם יכול להציג את אתה כוח הרצון החזק שלך והוא גם תזכורת לא לוותר. אף אחד לא יכול לומר לך מה אינך מסוגל לעשות. חלומות כאלה יכולים להיות מקור מוטיבציה נהדר ויכולים לחדש את תחושת  החופשיות.

 

תעופה מסמלת קשר רוחני:

לפעמים, חלומות תעופה יכולים לציין שעלית למצב של קשר רוחני חזק יותר. את מחובר יותר עם הרוחניות שלך וחלום התעופה שלך מסמל זאת.

 

תעופה מציגה תחושה עצמית מנופחת:

כשאתה עף אתה מרגשי כמו גיבור-על. אתה מרגיש בלתי מנוצח. ייתכן שאתה מרגיש טוב מאחרים ובעל נטייה לראות אחרים כנחותים.

 

מסקנה:

כאשר אתה מנתח את חלום התעופה שקול את חשיבות  הנסיבות כמו הגובה, הכיוון והמהירות. תעופה מהירה ובגובה גבוהה מציגה ביטחון  עצמי. אם אתה עף בגובה נמוך,, זה מעיד על כך שאתה מרוצה מהקצב בו החיים שלך מתקדמים. תעופה אחורה מעידה על כך שאתה חושב על העבר.

ברוב המקרים, תעופה מתוארת כחוויה חיובית ומלאת ריגוש, אך אם אתה מפחד בזמן התעופה, זה מעיד על כך שאתה מפחד  מאתגרים חדשים ומהצלחה. ייתכן שאינך מוכן להמשיך הלאה. אם אתה מתקשה להמשיך לעוף, זה מעיד על חוסר שליטה  בנסיבות  בחייך. דברים כמו חוטי מתח, עצים, עמודי חשמל או הרים  יכולים להציב מכשולים למסלול התעופה שלך. מכשולים אלה מסמלים אדם או דבר שמונעים ממך להתקדם בחייך. עליך לזהות את אותם מכשולים בחייך. מכשולים בתעופה יכולים גם להעיד על חוסר הביטחון שלך, חוסר המוטיבציה שלך או היסוס כלשהו בחייך. ייתכן שהצבת לעצמך שאיפות לא ריאליסטיות וכעת אתה מתקשה להתייצב מול אותן שאיפות.

 

 

 

 

 .
                         

.

 

שלח 🡐

אולי יעניין אותך גם

“אני נרדף”

.                         .  phone firstname ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link