מטוס.
                         

.

 

שלח 🡐

לראות מטוס בחלומך מצביע על כך שתוכל להתגבר על המכשולים שלך ולעלות לרמה חדשה שלך גדולה ומעמד. ייתכן שתיתקל בתודעה גבוהה יותר, חופש חדש ומודעות גדולה יותר. אולי אתה צריך לקבל פרספקטיבה טובה יותר או השקפה רחבה יותר על משהו. אם המטוס ממריא, אז זה מצביע על כך שרעיון או תכנית עומדת “להמריא” ולהיכנס לפעולה. זה עשוי גם לייצג את הצורך שלך להתרחק ולברוח מחיי היומיום שלך. חלימה על מטוב שיושב על המסלול ולא ממריא מתקשר לפרויקט מהחיים האמיתיים או רעיון שלא הצליח לתפוס תאוצה. אתה נתקל בקשיי התחלת עבודה על פרויקט.

לחלום שאתה מטיס מטוס מעלה כי אתה בשליטה מלאה על היעד שלך בחיים. אתה בטוח בהחלטות וההישגים שלך ובעצמך.

לחלום שאתה מחליף מטוסים מרמז על שלב מעבר חשוב בחייך שייקח אותך הרחק מהנתיב המיועד שלך. שינויים אלה ייקחו אתכם לכיוונים חדשים ושיאים חדשים של מעמד והכרה.

לחלום שאתה מפספס את טיסת החיבור שלך מצביע על כך שאתה מרגיש חסר אונים ולכוד על ידי כמה מצבים. אתה מרגיש שאתה מוחזק מאחור, או פיזית או נפשית. לחלופין, החלום יכול גם להצביע על כך שאתה מרגיש מנותק בהיבט כלשהו של החיים שלך – העבודה, מערכת היחסים או חיים בבית.

לחלום שמטוס מתרסק מצביע על כך שאתה מגדיר לעצמך מטרות גבוהות מידי ולא מציאותיות. המטרות שלך עשויות להיות גדולות מידי ולא מובנות. אתה נמצא בסכנת התרסקות. לחלופין, המחסור שלך בביטחון, גישה תבוסתנית וספקות עצמיים לגבי המטרות שהצבת לעצמך מיוצגים ע”י המטוס המתרסק. אתה לא מאמין ביכולת שלך להשיג את המטרות הללו.

לחלום שמטוס נחטף מסמל רגשות מטרידים ורגשות עבר בתת מודע שלך.

חלימה על מטוסים עפים במבנה מסוים מייצג עבודה צוותית למען מטרה משותפת..
                         

.

 

שלח 🡐

אולי יעניין אותך גם

מלכה

.                         .  phone firstname ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link