רגליים.
                         

.

 

שלח 🡐

לראות רגליים בחלומך מעיד על כך שהשבת ביטחון עצמי לקחת שליטה. זה מעיד על התקדמות ועל היכולת לנווט דרך החיים. אם רגליך חלשות, ייתכן שאתה מרגיש פגיע רגשית. אם אתה חולם שאתה מצליב את רגליך, זה מעיד על ההתגוננות שלך או על גישתך הסגורה.

לראות רגליים של אדם אחר בחלומך מציג את האהדה שלך כלפי אותו אדם. עליך לאמץ חלק מהדרכים שבהן איש זה עושה מעשים.

לחלום שרגלך שבורה, פצועה או נכה מסמל חוסר איזון, אוטונומיה, או עצמאות בחייך. ייתכן שאינך מסוגל או רוצה לעמוד על שלך. ייתכן שחסר לך אומץ ואתה מסרב לנקוט עמדה. אם בחלומך לאדם מסוים רגל אחת, ייתכן שזה מעיד על מערכת יחסים שנכשלה.

אם את אישה וחולמת על כך שרגליך שעירות, זה מציע שאת שתלטנית. ייתכן שאת שולטת במערכת היחסים יותר מדי. אם את מנסה להסתיר את רגליך השעירות, זה מצביע על האופי הפאסיבי-אגרסיבי שלך.

לחלום שאחת הרגליים שלך קצרה מהשנייה מציע שקיים חוסר איזון בפן מסוים בחייך. אתה מדגיש דבר אחד יותר מדי ובכך מתעלם מדברים אחרים החשובים יותר שזקוקים לתשומת לב.

לחלום שיש לך שלוש רגליים או יותר מציין  שלקחת על עצמך יותר מדי פרויקטים. אתה עובד יותר משאתה מסוגל. חלק מפרויקטים אלה יגרמו לתוצאה ההפוכה ממה שרצית.

לחלום שיש לך רגל תותבת מציע שמצאת איזון בחיים שלא תמיד היה בהם איזון. אתה מסוגל לעמוד שוב בעזרת העזרה והתמיכה של אחרים. לחלופין, ייתכן שהחלום אומר לך להאט..
                         

.

 

שלח 🡐

אולי יעניין אותך גם

רוח

.                         .  phone firstname ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link.
                         

.

 

שלח 🡐
close-link